מלונות בוטיק מומלצים בתל אביב

מחפשים מלונות בוטיק מומלצים בתל אביב? מעוניינים לצאת לחופשה בניחוח אותנטי אמתי? לצאת למסע קסום ומופלא בזמן, ולהתחבר אל עברה ומורשתה של העיר בדרך חווייתית וייחודית ומפרספקטיבה אחרת שטרם הכרתם? המושג "מלון בוטיק" החל להופיע לראשונה בשנות ה-80 של המאה ה-20 לתיאור בתי מלון המצטיינים בייחודיות, אינטימיות ומגע של יוקרה, מתוך מטרה להעניק מתארחים בהם חוויית אירוח איכותית מאוד, שונה ומפתיעה. מלונות הבוטיק כוללים על פי רוב כמה מאפיינים בולטים כמו מיקום במבנה היסטורי משומר עם סיפור ייחודי משל עצמו, עיצוב פנים סביב נושא מובהק ומספר מצומצם יחסית של חדרים, זאת כדי להיות קשובים לצורכיהם של האורחים, להעניק להם תשומת לב מרובה ולזכות אותם ביחס אישי ומפנק.

מלונות בתל אביב בסטנדרטיים הגבוהים ביותר

ניתן למצוא כיום מספר לא מבוטל של בתי מלון המגדירים את עצמם כ"מלונות בוטיק מומלצים בתל אביב", שחלקם אכן עומדים בקריטריונים שלפיהם מסווגים מלונות הבוטיק ואחרים פחות. עם זאת, כל מי שמעוניין במפגש אותנטי מקורי בין מורשת מקומית לאירוח בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר שקיימים כיום, עשוי לגלות שישנו מלון אחד שהוא בדיוק כזה: מלון נורדוי. מלון נורדוי שנוסד בשנת 1925, תוכנן על ידי הארכיטקט יהודה מגידוביץ', שהפך ברבות הימים לראשון שכיהן בתפקיד מהנדס העיר של תל אביב. המלון השוכן בנחלת בנימין פינת גרוזנברג- בלב לבה ההיסטורי של העיר, הפך לאייקון תרבותי עוד הרבה לפני שהמושג "מלון בוטיק" חדר אל הלקסיקון, והוא מהווה, למעשה, המלון הוותיק ביותר בתל אביב שפעיל באופן רציף מאז הקמתו ועד היום, תוך הקפדה על שימור סממני העיצוב המקוריים שלו ומורשתו הייחודית.

נורדוי מלון רומנטי בתל אביב

מלון נורדוי מעוצב בסגנון האקלקטי, והוא משלב בין אורנמנטיקה מקומית ומוטיבים מזרחיים לאלמנטים מרכז-אירופיים. בראש המבנה ניצבת כיפת פעמון שאך מעצימה את נוכחותו המיוחדת והעניקה לו ברבות הזמן מעמד אייקוני בנופיה של העיר. מלון נורדוי פותח בפני אורחיו צוהר אל תל אביב של פעם, ומעניק להם את ההזדמנות להתחבר עם עברה הקסום וליהנות מנופיה המרהיבים בדיוק כפי שחוו אורחי המלון לפני קרוב מאה שנים. חדרי המלון מרווחים ונעימים, ומציעים מרחב מרגיע למנוחה אמתית בכרך השוקק חיים. החדרים מעוצבים ברוח המורשת, אך בה בעת משולבים בכל השדרוגים הטכנולוגיים המתקדמים המאפשרים שירות ופינוקים בסטנדרטים המוקפדים ביותר שנהוגים כיום, אז במידה ותרתם אחר מלונות בוטיק מומלצים בתל אביב- הגעתם בדיוק אל המקום הנכון. חופשה נעימה!